• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
1 Atsiliepimai

DUREX Originals Silicone intymus gelis 50 ml

Medicinos priemonė
8,21
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

Nurodytu adresu prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas.

Forma: Gelis
Kiekis pakuotėje: 1
Kiekis: 50ml
Aprašymas

Šio gelio užteks ilgam. Šilko švelnumo, šiltas liečiant silikono pagrindas ilgai nedžiūsta, todėl galite tęsti, tęsti ir tęsti…. Įspėjimai: naudoti, kaip nurodyta. Intymieji lubrikantai „Durex“ gali sumažinti makšties sausumą ir intymių santykių keliamą diskomfortą.Tinka vaginalinei, analinei ir oralinei sueičiai. Tai ne kontraceptikas, sudėtyje nėra spermicido. Gali sumažinti spermatozoidų judrumą.

Skaityti daugiau
Naudojimas

Prieš pradedant: galima naudoti vaginalinei, analinei ir oralinei sueičiai su natūraliojo kaučiuko latekso, poliizopreno bei poliuretano prezervatyvais. Palengvina makšties sausumo simptomus. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, saugoti nuo tiesioginės saulės šviesos. Atidarius pakuotę sunaudoti per 3 mėnesius.

Naudojimas: atidaryti dangtelį, išspausti gelio ir užtepti norimoje vietoje arba ant jau užmauto prezervatyvo.

Keli įspėjimai: naudoti tik taip, kaip nurodyta. Tai ne kontracepcijos priemonė, sudėtyje nėra spermicido, bet gali sumažinti spermatozoidų judrumą. Vengti patekimo į akis, ant pažeistos odos ir žaizdų. Pajutus dirginimą, nutraukti naudojimą. Pasitarti su gydytoju, jei dirginimas nepraeina, jei nuolat jaučiamas makšties sausumas, nėštumo metu ir maitinant krūtimi. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Produkto sudėtyje yra silikono, gali palikti dėmių ant audinių.

Pagal 93/42/EEB sertifikavo SGS, CE1639, skirtas makšties sausumo simptomams palengvinti. Naudojimas ne medicinos reikmėms nebuvo vertintas. Naudojimo instrukcijos parengimo data: 2019 m. rugsėjo mėn.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasDUREX
FormaGelis
Kiekis50ml
Kiekis pakuotėje1
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse

1 klientų įvertino šią prekę

Bendras įvertinimas: 5 iš 5
5 balai (1) 100%
4 balai (0) 0%
3 balai (0) 0%
2 balai (0) 0%
1 balai (0) 0%