• 0
-50%
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
Livsane Lactoactive Kids braškių skonio kramtomosios tabletės N20 Livsane Lactoactive Kids braškių skonio kramtomosios tabletės N20 Livsane Lactoactive Kids braškių skonio kramtomosios tabletės N20 Livsane Lactoactive Kids braškių skonio kramtomosios tabletės N20
1 Atsiliepimai

Livsane Lactoactive Kids braškių skonio kramtomosios tabletės N20

Maisto papildas
LACTOACTIVE KIDS sudėtyje yra mielių ir pieno rūgšties bakterijų, kurios į žarnyną patenka gyvos. Sudėtyje taip pat esantis vitaminas C dalyvauja daugelyje žmogaus organizme vykstančių procesų.
11,99 6,00
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.
Forma: Kramtoma tabletė
Kiekis pakuotėje: 20
Aprašymas

Su 5 mln. gyvųjų mielių ir pieno rūgšties bakterijų bei vitaminu C.

Maisto papildas su gyvosiomis mielėmis, pieno rūgšties bakterijomis ir Vitaminu C.

LACTOACTIVE KIDS sudėtyje yra mielių ir pieno rūgšties bakterijų, kurios į žarnyną patenka gyvos. Sudėtyje taip pat esantis vitaminas C dalyvauja daugelyje žmogaus organizme vykstančių procesų, pavyzdžiui:

  • Vitaminas C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
  • Vitaminas C padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
  • Vitaminas C gerina geležies absorbciją.

Produkto savybės:

  • Braškių skonio
  • Tinka vegetarams
  • Be glitimo
  • Be laktozės
  • Nėščiosios moterys turėtų vartoti maisto papildą tik rekomendavus gydytojui arba kitam sveikatos priežiūros specialistui

INDIKACIJOS: atopinis dermatitas yra nežinomos kilmės niežėjimą sukelianti liga, kuri paprastai pasireiškia dar kūdikystėje. Jai būdingi į egzemą panašūs pažeidimai ir odos išsausėjimas, dėl kurio paprastai oda sustorėja, pakinta jos spalva. Beveik 80 proc. šios ligos atvejų diagnozuojami iki penkerių metų.  Gerai yra tai, kad 75 proc. atvejų liga sušvelnėja iki paauglystės, tačiau ji gali būti susijusi su kitomis alerginėmis ligomis, tokiomis kaip alerginis rinitas, astma ar alergija maistui. Besivystančiame pasaulyje susirgimų atopiniu dermatitu daugėja ir jis paliečia 15–30 proc. vaikų bei 2–10 proc. suaugusiųjų. PSO duomenimis 20 proc. pasaulio gyventojų serga alerginėmis ligomis. Nuolatinis niežėjimas ir odos kraujavimas turi didelę socialinę įtaką. Šiuolaikinis gydymas koncentruojasi į simptomų sušvelninimą, o ne į bandymus įveikti pagrindinę ligos priežastį. Manoma, kad augantis dėmesys šiuolaikinių namų higienai trukdo imuninei sistemai priimti iššūkius ir veikti pilnu pajėgumu. Todėl imuninė sistema tampa labai jautri net ir nekenksmingoms medžiagoms. Pastebėta, kad sergančiųjų atopiniu dermatitu ir sveikų vaikų žarnyno mikroflora skiriasi, dėl to padažnėja skrandžio bei žarnyno negalavimų, tačiau nėra aišku, ar tai yra ligos priežastis, ar simptomas.

TYRIMAI: dvigubai aklas placebu kontroliuojamas L. rhamnosus 19070-2 ir L. reuteri DSM 12246 pereinamasis tyrimas pademonstravo egzemos laipsnio sumažėjimą. Efektas buvo ryškesnis pacientams, kurių odos dūrio mėginių tyrimo reakcija teigiama, o IgE kiekis didesnis. Taip pat stebimas su plonojo žarnyno pralaidumo sumažėjimu susijusių skrandžio ir žarnyno simptomų palengvėjimas. Daugumos sergančiųjų atopiniu dermatitu padidėjęs imunoreaktyvus IgE ir šie kiekiai gali slopinti netinkamą imuninį atsaką. Nustatyta, kad padidėjęs žarnyno pralaidumas susijęs su atopinio dermatito patogeneze, tačiau vaidmuo lieka neaiškus. Žarnyno barjerinės funkcijos pablogėjimas gali būti pagrindinis virškinamojo trakto sutrikimas, tačiau taip pat gali ir atspindėti gleivinės pažeidimą, sukeltą vietinių uždegiminių reakcijų. Žarnyno mikrofloros sandara veikia žarnyno imuniteto stiprumą. Probiotikų terapinis potencialas normalizuoti žarnyno florą, stabilizuoti žarnyno barjerinę funkciją, stiprinti imuninę sistemą ir slopinti skrandžio bei žarnyno simptomus atopiniu dermatitu sergantiems vaikams yra akivaizdus. Nustatyta, kad L. rhamnosus 19070–2 ir L. reuteri DSM 12246 trumpina viduriavimą tiek ligoninėje, tiek ir namuose gydomiems atopiniu dermatitu sergantiems vaikams. Tai ypač veiksminga, kai gydymas pradedamas anksti. Remiantis probiotikų vartojimo vaikų atopinio dermatito prevencijai ir gydymui klinikinio tyrimo duomenimis, daroma išvada, kad naujausi įrodymai geriau pagrindžia probiotikų veiksmingumą pediatrinio atopinio dermatito prevencijai, nei gydymui.

Skaityti daugiau
Naudojimas

1 kramtomoji tabletė, pageidautina po valgio. Galima vartoti be pertraukos ilgą laiką. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Per didelės dozės gali laisvinti vidurius.

Skaityti daugiau
Sudėtis

 

1 kapsulėje

RMV*1 tabletėje

Vitaminas C

12 mg

15 %

Gyvosios pieno rūgšties bakterijos Lactobacillus rhamnosus 19070-2; Lactobacillus reuteri 12246

5x109 CFU**

-

*% referencinė maistinė vertė kasdieniniam vartojimui

**Kolonijas formuojantys vienetai.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasLIVSANE
FormaKramtoma tabletė
Kiekis pakuotėje20
SavybėsBe glitimo, Tinkama vegetarams, Be cukraus, Be laktozės
Amžiaus grupėVaikams
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse
Svarbu
Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

1 klientų įvertino šią prekę

Bendras įvertinimas: 5 iš 5
5 balai (1) 100%
4 balai (0) 0%
3 balai (0) 0%
2 balai (0) 0%
1 balai (0) 0%