• 0
Speciali kaina
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

EllaOne 30 mg tabletė N1

Nereceptinis vaistas
Skubi kontracepcija praėjus ne daugiau kaip 120 val. (5 paroms) nuo lytinio akto, kurio metu nebuvo naudotasi kontraceptinėmis priemonėmis, ar po nesėkmingo priemonės panaudojimo.
Informacinis lapelis
16,42
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.

Pristatymas į artimiausią vaistinę per 1-5 darbo dienas.

Nurodytu adresu prekės išsiunčiamos per 1-3 darbo dienas.

Veikliosios medžiagos: Ulipristalum
Veikliosios medžiagos stiprumas: 30MG
Forma: Tabletė
Kiekis pakuotėje: 1
Aprašymas

Kiekvienoje tabletėje yra 30 mg ulipristalio acetato. Nereceptinis vaistas. Terapinės indikacijos. Skubioji kontracepcija praėjus ne daugiau kaip 120 valandų (5 paroms) nuo lytinio akto, kurio metu nebuvo naudotasi kontraceptinėmis priemonėmis, ar nesėkmingo priemonės panaudojimo.

EllaOne skirtas vartoti tik tam tikrais atvejais. Šiuo preparatu jokiais būdais negalima pakeisti nuolatinės kontracepcijos. Bet kuriuo atveju, moterims reikia rekomenduoti pradėti naudoti nuolatinės kontracepcijos priemones. EllaOne negalima vartoti nėštumo metu ar įtariant nėštumą. Tačiau EllaOne nenutraukia esamo nėštumo. Nerekomenduojama vartoti ulipristalio acetato kartu su skubiosios kontracepcijos priemonėmis, kurių sudėtyje yra levonorgestrelio.

Skaityti daugiau
Naudojimas

Kuo greičiau, tačiau praėjus ne daugiau kaip 120 valandų (5 dienoms) nuo lytinio akto, kurio metu nebuvo naudotasi kontraceptinėmis priemonėmis, ar nesėkmingo apsisaugojimo priemonės panaudojimo, reikia išgerti vieną tabletę. EllaOne galima vartoti bet kuriuo mėnesinių ciklo metu. Jeigu praėjus trims valandoms išgėrus EllaOne, pradedama vemti, reikia išgerti kitą tabletę. Jei moters mėnesinės vėluoja arba esant nėštumo požymių, prieš skiriant EllaOne, reikia įsitikinti, kad pacientė ne nėščia.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.ltIšsami informacija apie šį vaistinį preparatą pateikiama Europos vaistų agentūros tinklapyje http://www.ema.europa.eu.

Skaityti daugiau
Sudėtis

Veiklioji medžiaga yra ulipristalio acetatas. Kiekvienoje tabletėje yra 30 miligramų ulipristalio acetato.

Pagalbinės medžiagos yra laktozė monohidratas, povidonas, kroskarmeliozės natrio druska ir magnio stearatas.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasELLAONE
FormaTabletė
ATC kodasG03AD02 - ulipristal
Kiekis pakuotėje1
Veikliosios medžiagos stiprumas30MG
Amžiaus grupėSuaugusiems
Amžiaus limitasnuo 18
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse
Dėmesio

Vienu kartu nereceptinių vaistų galima įsigyti ne ilgesniam kaip 1 mėnesio gydymo kursui.

Atsisakius konsultuotis su farmacijos specialistu naudojantis ryšio priemonėmis prieš sudarant nuotolinę pirkimo–pardavimo sutartį, nereceptiniai vaistai parduodami tik vaistinėje ar jos filiale, sudarant nereceptinio vaisto pirkimo–pardavimo sutartį vaistinėje.

Vaikams iki 16 m. vaistai neparduodami (neišduodami).

Svarbu

Įsigyti vaistai kitais vaistais nekeičiami ir už juos sumokėti pinigai negrąžinami.