BENU Vaistinėse patogi apsipirkimo forma užsieniečiams - „Tax Free Shopping“

Nuo 2016 metų lapkričio 2 dienos BENU Vaistinė prisijungia prie visame pasaulyje užsieniečiams patogios apsipirkimo formos – „Tax Free Shopping“, kurios dėka turistai išvykdami iš šalies galės susigrąžinti dalį prekės kainos (PVM).

 
Paslauga yra skirta ne Europos Sąjungos šalių gyventojams, kurie įsigyja prekes Lietuvoje savo asmeniniam naudojimui. Vyriausybės nustatyta minimali pirkinio suma – 55 EUR.
Taigi pirkėjas iš ne ES, įsigijęs prekių BENU vaistinėje už ne mažesnę, kaip 55 EUR (su PVM) sumą, papildomai iš mūsų gaus užpildytą Global Blue Tax Free formą, prie kurios bus prisegtas kasos kvitas. Šias įsigytas prekes pirkėjas turi išvežti iš Europos Sąjungos per 3 mėn., gauti muitinės atžymą ant Tax Free formos;  tuomet jis kreipiasi į Global Blue išmokų punktą (nuoroda) - išmoka gali būti išmokėta grynaisiais arba pavedimu į kreditinę banko kortelę – pirkėjas siunčia Tax Free formą su kvitu Global Blue biurui paštu.
 

 

Vaistinės teikiančios TAX FREE paslaugas:

Santariškių g. 2,Vilnius

Žemaičių g. 31, Kaunas

Žirmūnų g. 64, Vilnius

Kedrų g. 4-101, Vilnius

Savanorių pr. 421, Kaunas

Ūdrijos g. 1/Naujoji g. 7E, Alytus

Islandijos pl. 32, Kaunas

Taikos pr.64/ Baltijos pr. 24B, Klaipėda

Saltoniškių g. 9, Vilnius

Jonažolių g. 1, Vilnius

M.K. Čiurlionio g. 107, Druskininkai

Ozo g. 18, Vilnius

Gedimino pr. 26, Vilnius

Dariaus ir Girėno g. 3A, Marijampolė

Grįžti |
Pasidalinti
Kūno kremams -25% Maisto papildams imunitetui, vitaminui D iki -40% Jūsų grožiui Nemokama konsultacija. Kaip žmones veikia genai? Lūpų ir rankų priežiūros priemonėms -30% Oras visada puikus, kai jautiesi sveikas! 15% sumažinome receptinių vaistų širdžiai kainas
Visi pasiūlymai
info@benu.lt