• 0
Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.
0 Atsiliepimai

Mepilex Lite tvarstis 6 x 8,5 cm, N5

Medicininė prekė
Plonas efektyvus minkšto silikono tvarstis, skirtas negausiai eksuduojančioms žaizdoms. Mepilex Lite nelimpa prie žaizdos guolio, o tik prie aplinkinės sausos odos. Tvarstis netraumuoja žaizdos keitimo metu, palaiko drėgną žaizdos gijimo aplinką ir apsaugo nuo maceracijos. Gali būti karpomas, siekiant pritaikyti sunkiai tvarstomoms vietoms, naudojamas po kompresiniais tvarsčiais ir kartu su geliais.
9,86
Internetinės vaistinės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų vaistinėse.
Kiekis pakuotėje: 5
Aprašymas

Plonas efektyvus minkšto silikono tvarstis

Produkto aprašymas

Mepilex Lite yra plonas ir patogus minkšto silikono tvarstis, susidedantis iš tiesiogiai su žaizda kontaktuojančio minkšto silikono sluoksnio Safetac, absorbuojančio putų poliuretano sluoksnio ir apsauginės plėvelės, pralaidžios orui, bet ne skysčiams. Mepilex Lite sugeria ir sulaiko eksudatą, palaiko drėgną žaizdos gijimo aplinką ir apsaugo nuo maceracijos. Gali būti karpomas, kad tiktų įvairioms žaizdoms ir jų vietoms, naudojamas po kompresiniais tvarsčiais ir kartu su geliais.

Atsargumo priemonės

  • Nenaudokite tvarsčio, jeigu esate alergiškas jo medžiagoms
  • Mepilex gali būti naudojamas tik su gydytojo specialisto priežiūra. Esant klinikinės infekcijos požymiams, būtina pasikonsultuoti su gydytoju ir pradėti tinkamą gydymą
  • Nenaudokite Mepilex Lite kartu su oksiduojančiomis medžiagomis, tokiomis kaip hipochlorido tirpalas ar vandenilio peroksidas
  • Skirtas tik išoriniam naudojimui
  • Sterilumas garantuojamas, kol vidinis tvarsčio įpakavimas yra nepažeistas. Pakartotinai sterilizuoti negalima

Mepilex ir Safetac yra registruoti Molnlycke Health Care AB prekiniai ženklai

Šaltinis: Molnlycke Health Care atstovybė

https://www.molnlycke.lt/produktai-sprendimai/mepilex-lite/

Skaityti daugiau
Naudojimas

Mepilex Lite gali būti naudojamas neeksuduojančioms ir mažai eksuduojančioms žaizdoms, tokioms kaip pragulos, kojų ir pėdų opos, radioterapijos sukelti odos pakitimai, Epidermolysis Bullosa (EB) bei dalies odos storio nudegimai. Galima derinti su kompresiniais tvarsčiais, geliais. Mepilex Lite gali būti naudojamas kaip apsauginis tvarstis plonos, trapios odos priežiūrai, taip pat apsaugoti odą nuo medicininių prietaisų pažeidimų.

Skaityti daugiau
Papildoma informacija
Prekinis ženklasMEPILEX
Kiekis pakuotėje5
Amžiaus grupėVisoms amžiaus grupėms
Odos buklėVisų tipų odai
Susiję straipsniai
Likutis vaistinėse