Naujienos

Darbo laiko pakeitimai karantino metu

Darbo laiko pakeitimai kovo 16 - balandžio 13 d.

Daugiau

Koronavirusas (COVID-19) ar gripas? Kaip atpažinti

.

Daugiau

Kas yra virusai ir kaip jie plinta?

.

Daugiau

BENU vaistinėse montuojamos baktericidinės lempos

Siekdamos kuo labiau užkirsti kelią COVID-19 koronaviruso plitimui ir užtikrinti klientams bei darbuotojams saugumą, vaistinės imasi maksimalių prevencijos priemonių. BENU vaistinėse montuojamos bakterijas ir virusus naikinančios baktericidinės UV-C lempos. Tokios lempos naudojamos operacinėse patalpoms dezinfekuoti.

Daugiau

Papildomos saugumo priemonės vaistinėse karantino metu

Vaistinės viena iš nedaugelio vietų, kurios karantino laikotarpiu dirbs įprastu ritmu ir priiminės klientus. Tačiau, paskelbus karantiną, BENU vaistinių tinklas ėmėsi papildomų griežtesnių saugumo priemonių, taip pat keičia klientų aptarnavimą – laikinai apribos savitarnos paslaugas. Pasak „BENU Vaistinė Lietuva“ direktorės Rasos Montvilės, šių priemonių imtasi, siekiant sumažinti riziką klientams ir

Daugiau

Darbo laiko pakeitimai 2020.03.11

BENU vaistinių darbo laikas 2020 - 03 - 11

Daugiau

Viena geriausių virusų prevencijos priemonių –rankų higiena: ar mokate teisingai plauti rankas?

Visuomenės sveikatos specialistai jau kurį laiką ragina negraibstyti medicininių kaukių, nes jos nesuteikia tinkamos apsaugos nuo virusų. Tačiau kartu primena, kad viena geriausių prevencijos nuo įvairių virusų priemonių – tinkama rankų higiena ir dezinfekcija.

Daugiau

Darbo laikas švenčių dienomis 2019.12

BENU vaistinių darbo laikas 2019 12 24 -26 2019 12 31 - 2020 01 01

Daugiau

Darbo laiko pakeitimai 2019-11-01

BENU vaistinių darbo laikas 2019 - 11 - 01

Daugiau

Laikas čiupti šluotą: kokie pavojai sveikatai slypi nešvariuose namuose

Balandis tradiciškai laikomas švaros mėnesiu, tad tai puikus metas iškuopti per žiemą susikaupusius nešvarumus, išnaikinti nepageidaujamus gyvius ir artėjančią vasarą pasitikti ne tik švariuose namuose, bet ir geresne savijauta. Kad motyvacijos čiupti šluotą būtų daugiau, BENU vaistininkė Vaida Poškaitienė dalinasi, kokių negalavimų pavasarinė namų ruoša gali padėti išvengti.

Daugiau
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Rankų valiklis „Rankų sanitaras“ Profesionalumas prasideda nuo dėmesio kiekvienam klientui TENA, SENI, ABENA slaugos prekėms -20% Maisto papildams virškinimui ir probiotikams iki -30% Nuo alergijos Imunitetui ir gerai savijautai Gerai savijautai Vaistinių darbo laikas karantino metu 15% sumažinome receptinių vaistų širdžiai kainas
Visi pasiūlymai
info@benu.lt