BENU vaistinių tinklas pradeda veiklą Lietuvoje

Paskelbta - 03.11.2012, Atnaujinta - 01.07.2013
BENU vaistinė

„Tamro Baltics" keičia įmonei Lietuvoje priklausančio „Šeimos vaistinių", tinklo pavadinimą į BENU vaistinė.

„Tamro Baltics" keičia įmonei Lietuvoje priklausančio „Šeimos vaistinių", tinklo pavadinimą į BENU vaistinė.
 
Šeimos vaistinė tampa europinio vaistinių tinklo dalimi
 
PHOENIX grupė, valdanti Tamro įmones, Europoje kuria bendrą vaistinių tinklą. Daugiau nei 700 vaistinių kontinentinėje Europoje bus suvienytos su nauju – BENU vaistinės – vardu. Šiuo metu BENU vaistinės jau dirba Olandijoje, Čekijoje, Latvijoje, Šveicarijoje, Vengrijoje. Lietuvoje Šeimos vaistinių tinklas pavadinimą į BENU vaistinė pakeis iki 2012 m. lapkričio mėnesio. Tamro Baltics, taip pat jau pakeitė savo valdomo vaistinių tinklo Gimenes aptieka pavadinimą Latvijoje ir planuoja vaistinių tinklo Apteek1 pavadinimo keitimą Estijoje.
 
Bendras vaistinių įvaizdis – nauda klientams
 
Šeimos vaistinė Lietuvos didžiuosiuose miestuose atpažįstama iš puikaus klientų aptarnavimo, plataus kosmetikos prekių pasirinkimo, patogios savitarnos. „Šeimos vaistinė" Lietuvoje vienintelė yra atidariusi dvi budinčias vaistines Kaune ir Vilniuje. Pristatydami naująjį tarptautinį BENU vardą ir novatorišką vaistinių įvaizdį mes sustiprinsime šios vaistinės pozicijas Lietuvoje” - sako Tamro Baltics mažmenos direktorius Petri Anttila. “Išskirsiu dvi pagrindines pavadinimo pakeitimo priežastis. Visų pirma, BENU pavadinimas įgalins mus pasinaudoti tarptautinio vardo stiprumu, išaugusia pirkimų ir asortimento galia bei atpažįstamu visoje Europoje įvaizdžiu. Dar reikšmingiau yra tai, kad bendri tarptautiniai veiklos standartai leis mums padidinti vaistinių konkurencingumą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje pasiūlant klientams išskirtinės kokybės paslaugas ir asortimentą, o taip pat prieinamas kainas ir patrauklias nuolaidų schemas”.
 
Lojalumo programa yra svarbi BENU vaistinių tinklo veiklos dalis
 
“Pasak senovės egiptiečių mito, Benu yra paukštis, sukūręs save iš liepsnos, degusios ant šventojo krūmo”, – pasakoja Rasa Marcinkevičienė, Veiklos vadovė.
 
“Naujasis vardas ir bendri veiklos standartai paveiks ne tik vaistinių įvaizdį, bet turės įtakos ir vaistinių asortimentui. Šiuo metu džiaugiamės galėdami vieninteliai Lietuvoje pasiūlyti BENU maisto papildus ir vitaminus, kuriuos jau pamėgo Šeimos vaistinės klientai. Nuo lapkričio mėnesio papildomą vertę klientui kurs BENU lojalumo programa. Visiems programos dalyviams bus suteikiama momentinė iki 5% dydžio nuolaida nuo pirkinių sumos. Taip pat, kiekvieną mėnesį vartotojams bus pristatomi išskirtiniai pasiūlymai bei nuolaidos.
Grįžti |
Pasidalinti
Nemokama konsultacija. Kaip žmones veikia genai? Burnos priežiūros priemonėms iki -40% Multivitaminams ir vitaminui D iki -40% Prisijunk prie BENU lojalumo programos ir laimėk 5€ į Jūsų asmeninę BENU kliento kortelę!* Jūsų grožiui Didelės talpos pakuotėms iki -30% Mamai ir mažyliui Gerai savijautai Oras visada puikus, kai jautiesi sveikas! 15% sumažinome receptinių vaistų širdžiai kainas Naktį miegok - ne avis skaičiuok!
Visi pasiūlymai
info@benu.lt