Ką daryti, jeigu man gėda vaistinėje pirkti apsaugos nuo nėštumo priemones?

22.12.2016 Komentarų nėra

Komentuoja „BENU vaistinės“ vaistininkė Audronė Levickienė

Kasdien vidutiniškai į mane kreipiasi apie 20 žmonių, perkančių įvairias apsaugos nuo nėštumo priemones. Tad esi viso labo vienas iš dvidešimties. Jau drąsiau? 🙂 Atskleisiu „paslaptį“ – kiekvienais metais mūsų vaistinėse jų nuperkama daugiau nei 64 120 vienetų.

Skirtingo amžiaus lankytojai į vaistinę ateina įsigyti kontarcepcinių tablečių (tiesa, šių įsigyjama tik su gydytojo išrašytu receptu), skubiosios ar barjerinės kontracepcijos priemonių – gaubtuvėlių, diafragmų, spermicidų, prezervatyvų. Tad galiu patikinti, kad tavo pirkiniai mūsų nei nustebins, nei išgąsdins, atvirkščiai – parodys, kad esi atsakingas žmogus.

Pagalvokime drauge. Jei manai, kad aktyvus lytinis gyvenimas yra normalus dalykas (tikiu, kad taip ir galvoji), tuomet ir norėti juo mėgautis saugiai bei atsakingai turėtų būti įprasta. Juk jei ketini lepintis saulės voniomis, nebijai ateiti į vaistinę ir nusipirkti apsauginio kremo? Tad jauskis drąsiai, o jei kyla klausimų, kurią priemonę rinktis – klausk ir leisk mums suteikti tau visą reikiamą informaciją.

Ir dar. Ar žinai, kad jau daugiau nei ketverius metus kontraceptinės priemonės yra pripažintos viena iš prigimtinių žmogaus teisių?

, , , ,

Atgal |
Pasidalink

Užduok klausimą

Palik savo komentarą