Žiema išėjo, pilkas veidas liko. Kaip vėl švytėti?

15.03.2018 Komentarų nėra

Žiemą oda susiduria su galybe iššūkių – šaltu oru, saulės trūkumu bei nepakankama oro drėgme, sukeliančia sausėjimą. Šaltuoju sezonu mūsų oda kenčia, todėl, atėjus pavasariui, turime ją palepinti ir parodyti išskirtinį dėmesį 🙂 Tik taip sugrįš natūralus ir gaivus švytėjimas.

Jūsų akims ir mintims – patarimai, kaip atgaivinti pilkšvą veido odą ir sugrąžinti jai gaivumą.

Papilkėjusi veido oda – kaip vėl švytėti?

Valymas. Norėdama sugrąžinti veidui spindesį, pradėk nuo šveitimo. Saugiausi odos šveitikliai yra mechaniniai – įvairūs šveičiamieji kremai ar geliai, kurių sudėtyje yra smulkesnių ar stambesnių granulių. Odą šveisk kartą–du per savaitę, po to ją būtinai palepink drėkinančiu kremu ar aliejuku.

Tepami vitaminai. Veido oda itin dažnai kenčia nuo vitamino C stygiaus, nes gauna jį tik po to, kai didžioji dalis jau būna paskirstyta kitiems organams. Išorinis vitamino C naudojimas apsaugos tavo odą nuo fotosenėjimo ir kuperozės, padės išlaikyti odos grožį ir sveiką išvaizdą.

Grožio miegas. Papilkėjusi veido oda atsigauna ir… išsimiegojus! Rūpinantis oda, eiti miegoti reikėtų iki vidurnakčio, apie dešimtą–vienuoliktą valandą nakties: prieš vidurnaktį išsiskiria augimo hormonas, darantis didelę įtaką odos stangrumui ir išvaizdai  (ląstelės tuo metu dalijasi apie 10 kartų greičiau nei dieną!). Žinoma, kasnakt svarbu miegoti 7–8 valandas.

benu-papilkejusi-veido-odaGrožis – iš vidaus. Nors daugelio kremų sudėtyje esantis vitaminas E puoselėja odą, dar veiksmingiau šiuo grožio eliksyru papildyti savo mitybą. Į valgiaraštį įtrauk geltonos ir oranžinės spalvos vaisius bei daržoves, pavyzdžiui, morkas, saldžiąsias bulves, paprikas ir mango vaisius. Šiuose produktuose yra karotenoidų – antioksidantų, kuriuos organizmas paverčia vitaminu E ir maitina odos sluoksnius.

Slapti ginklai. Norint užmaskuoti odos papilkėjimą ir suteikti jai švytėjimo, rinkis kremus su šviesą atspindinčiomis dalelėmis. Taip pat puikiai pasitarnaus vadinamieji highlighter‘iai – specialios priemonės, suteikiančios odai natūralų švytėjimą.

Saulės galia. Neužmiršk ir vitamino D, kuris padeda atsinaujinti odos ląstelėms. Šį vitaminą žmogaus organizmas pasigamina pats, jei tik gauna pakankamai saulės šviesos. Laikotarpiais, kai saulės būna itin mažai, papildyk organizmą vitamino D atsargomis. Daugiausiai jo yra riebioje žuvyje, kiaušinių tryniuose ir grybuose – per kitą apsipirkimą nepraleisk šių produktų 🙂

Gyvenimo būdo pokyčiai. Papilkėjusi veido oda gali signalizuoti ir apie neteisingą gyvenimo būdą. Stenkis daugiau laiko praleisti gryname ore, nepiktnaudžiauk „stebuklingomis“ dietomis ir išgerk ne mažiau nei du litrus vandens per dieną.

Graži ir sveika oda puošia kiekvieną iš mūsų, tačiau išlaikyti ją tokią – kasdienis darbas. Atėjus pavasariui į savo kasdienybę nepatingėk įtraukti bent kelis ritualus, padėsiančius odai atsigauti ir vėl švytėti. Po šaltojo sezono oda dažnai būna papilkėjusi, išsausėjusi ir praradusi natūralų skaistumą. Apie tai, kaip sugrąžinti odai švytėjimą, BENU akademijos metu, aptarėme su jauninančio veido masažo ir mankštos specialiste Viktorija Baltramiejūniene. Viktorija taip pat renginio metu pravedė smagią ir naudingą veido savimasažo treniruotę.

Renginio vaizdo įrašas:

Patiko įrašas? Daugiau apie odos priežiūrą rasi čia

, , ,

Atgal |
Pasidalink

Užduok klausimą

Palik savo komentarą