Sveika gyvensena kasdien: 5 lojalūs pagalbininkai

22.12.2016 Komentarų nėra

Gera komanda. Prieš imantis atsakingo projekto, ji – neįkainojama. Nesunku susirasti pagalbininkus, kuriuos išlaikyti nekainuos pastangų. Jie – ištikimi, atsparūs įvairioms pagundoms ir, svarbiausia, padės palaikyti nuolatinę motyvaciją.

Tai mobiliosios programėlės išmaniajame telefone. Jas lengva įsidiegti ir lengva pritaikyti savo kasdieniam gyvenime.

5 išmanūs pagalbininkai

Programėlė „S Health“ („Sveikata“)

Ji skirta tiems, kurie mėgsta imti jautį už ragų ir keisti savo gyvenimo būdą iš esmės. Programėlė ragina: judėk šiek tiek daugiau, valgyk šiek tiek geriau, miegok ramiau ir skirk dėmesio savo mintims ir jų atpalaidavimui.

Programėlė padeda stebėti savo aktyvumą, sekti suvartojamų kalorijų skaičių, išgeriamo vandens kiekį, širdies pulsą ir t. t.

Programėlė „Eat This, Not That!“ („Valgyk tai, o ne tai“)

„Eat This, Not That!“ skatina azartą, ja naudotis smagu. Programėlė primena žaidimą: ekrane rodomi du panašūs produktai. Tavo užduotis – atspėti, kuris iš jų maistingesnis ir turi mažiau kalorijų.

Naudodamas šią programėlę, po kurio laiko nė nepastebėsi, kaip rinkdamasis produktus parduotuvių lentynoje imsi ieškosite sveikesnių ir mažiau kaloringų.

Programėlė „Water Your Body“ („Pagirdyk savo kūną“)

Turbūt visi esame girdėję, kad per dieną rekomenduojama išgerti bent du litrus vandens? Ar žinai, kiek išgeri tu? Ši programėlė – kaip asmeninis sveikos gyvensenos treneris – primins, kada jau laikas išgerti stiklinę vandens ir padės susiformuoti įprotį reguliariai papildyti organizmo vandens atsargas.

Dar ji padės apskaičiuoti, kiek tiksliai vandens reikia tavo organizmui – tereikia įvesti savo svorį, nurodyti fizinį aktyvumą.

Programėlė „7 Minute Workout“ („7 minučių treniruotė“)

„Neturiu laiko“ – turbūt dažniausias pasiteisinimas, kai kalba pasisuka apie fizinį aktyvumą. Tačiau kaip pasiteisintum, jei kasdien mankštai reikėtų skirti vos 7 minutes?

Mankšta – trumputė, tačiau labai intensyvi, todėl ji tikrai pažadins ir išjudins visą kūną. Gali rinktis klasikinę mankštą arba pratimus pagal kategorijas: „Pilvas“, „Kojos“, „Užpakaliukas“ ir t.t. Programėlės trenerė pasistengs, kad juos atliktumėte taisyklingai.

Programėlė „SleepBot“ („Miego režimas“)

Kaip atrodo geras miegas? 7–8 val. kasdien, pasakysite. Bet ar tikrai to pakanka? Svarbu sekti miego kokybę: koks tavo miego ciklas, ar miegi pakankamai giliai, ar dažnai vartaisi, o gal knarki?

Programėlė atsakingai visa tai fiksuoja ir pristato rezultatus vos prabudus. Pateikiama ne tik išsami analizė, bet ir patarimai, ką daryti, kad tavo miegas būtų kokybiškesnis.

, , , ,

Atgal |
Pasidalink

Užduok klausimą

Palik savo komentarą